Sertifikatai

Visi mūsų atstovaujami džiovinti vaisiai  yra sertifikuoti labiausiai pasaulyje pripažintais sertifikatais - BRC, IFS, FAIRTRADE ir KOSHER ir atitinka aukščiausius pramonės standartus.

Tai - 100% natūralus produktas be pridėtinio cukraus ir gliuteno, tinkantis vegetarams bei veganams.

 

BRC Global Standards sertifikatas

http://gclfoodingredients.com/about-us/our-certifications/brc-global-standards/  

„BRC Global Standards“ yra pirmaujanti prekės ženklų ir vartotojų apsaugos įstaiga. Jos paslaugomis naudojasi daugiau nei 25 000 sertifikuotų tiekėjų visame pasaulyje, o sertifikatas išduodamas per pasaulinį akredituotų sertifikavimo įstaigų tinklą.

„BRC Global Standards“ garantuoja kokybės, saugos ir eksploatavimo standartų standartizavimą bei užtikrina, kad gamintojai laikytųsi teisinių reikalavimų ir užtikrintų apsaugą galutiniam vartotojui.

Kokie yra BRC sertifikavimo pranašumai?

  • Geresnis patekimas į rinką pasaulinėje tiekimo grandinėje
  • Prekės ženklo apsauga
  • Maisto saugos ir atsakomybės rizikos mažinimas
  • Įsipareigojimas užtikrinti maisto saugą ir kokybę
  • Sumažintas audito dubliavimas

 

„BRC Global Standards“ turi pavydėtiną techninę reputaciją ir didžiuojasi išlaikydami aukščiausius standartus bei tenkindami arba viršydami klientų reikalavimus.

Glaudžiai bendradarbiaudami su kruopščiai atrinktais tiekėjais, BRC gali užtikrinti, kad gausite tik aukščiausius maisto produktus, atitinkančius aukščiausius techninius standartus.

Daugiau informacijos galima rasti: https://www.hpwag.com/en/about-us/ifs-brc-certification/

 

IFS Food standartas

https://ifs-certification.com/index.php/en/ifs

IFS standartai - suvienodinti maisto, produktų ir paslaugų standartai.

Jie užtikrina, kad IFS sertifikuotos įmonės gamintų produktą ar teiktų paslaugas, atitinkančias kliento specifikacijas, tuo pačiu nuolat tobulindamos procesą. IFS siekia užtikrinti vartotojams palyginamumą ir skaidrumą visoje tiekimo grandinėje ir sumažinti išlaidas tiekėjams ir mažmenininkams.

Šiuo metu IFS standartus sudaro šeši standartai, kuriuos sukūrė visos tiekimo grandinės dalys ir suinteresuotosios šalys. Visi standartai yra proceso standartai, padedantys vartotojams įgyvendinant teisines nuostatas dėl maisto ir (arba) produktų saugos. IFS sertifikatas rodo, kad sertifikuota įmonė yra nustačiusi procesus, tinkamus maisto ir (arba) produktų saugai užtikrinti, bei, kad ji atsižvelgė į kliento specifikacijas ir jas įgyvendino. Sertifikuojami gali būti maisto produktų gamintojai, brokeriai, logistikos tiekėjai, buitinių ir higienos prekių gamintojai bei didmenininkai.

„IFS Food“ yra maisto perdirbimo įmonių arba birių maisto produktų pakavimo įmonių audito standartas. „IFS Food“ naudojamas tik tais atvejais, kai produktas yra „perdirbamas ar tvarkomas“ arba kai pirminėje pakuotėje yra produkto užteršimo pavojus.

„IFS Food“ taikomas:

  • perdirbimui ir apdorojimui ir (arba)
  • nesupakuotų produktų tvarkymui ir (arba)
  • pirminiam pakavimui.

 

Daugiau informacijos galima rasti: https://www.hpwag.com/en/about-us/ifs-brc-certification/

 

Fairtrade sertifikatas

https://www.fairtrade.net/about/what-is-fairtrade

„FAIRTRADE“ yra pasaulinė sistema, jungianti besivystančių šalių ūkininkus ir darbuotojus su vartotojais bei įmonėmis visame pasaulyje, kad prekyba būtų geresnė. Ūkininkai ir darbuotojai turi tvirtą balsą kiekviename „FAIRTRADE“ lygmenyje, pradedant nuo to, kaip jie investuoja į vietines organizacijas ir joms vadovauja, iki vienodų galimybių pasisakyti dėl „FAIRTRADE“ globalių sprendimų priėmimo procese. „Fairtrade“ metodas leidžia ūkininkams ir darbuotojams labiau kontroliuoti savo gyvenimą ir nuspręsti, kaip investuoti į savo ateitį.

Smulkieji ūkininkai ir darbuotojai yra vieni labiausiai atstumtų pasaulio prekybos sistemoje. „Fairtrade“ – smulkieji ūkininkai yra visa, kas daroma, esmė. Gamintojai, būdami unikalūs tarp sertifikavimo schemų, turi lygias galimybes pasisakyti dėl sąžiningos prekybos vykdymo ir yra įtraukti į visų sprendimų priėmimą.

Pasirinkę „FAIRTRADE“, žmonės gali sukurti pokyčius savo kasdieniais veiksmais. Produktas su „FAIRTRADE“ ženklu reiškia, kad gamintojai ir įmonės atitinka tarptautiniu mastu sutartus standartus, kurie buvo nepriklausomai sertifikuoti. „Fairtrade“, būdama pasaulinio judėjimo dėl prekybos lyderė, palaiko ir kuria iššūkius įmonėms bei vyriausybėms ir sujungia ūkininkus bei jų darbuotojus su žmonėmis, kurie perka jų produkciją.

 

VEGAN ženklas

http://vegan-labels.info/category/vegan-label/

https://www.v-label.eu/en  

Veganiškų produktų kontrolė ir ženklinimas yra paslauga, kurią siūlo nepriklausomos asociacijos, daugiausia įsikūrusios Europoje, JAV, Kanadoje ar Japonijoje.

„V-Label“ yra tarptautiniu mastu pripažintas, registruotas simbolis, žymintis veganiškus ir vegetariškus produktus ir paslaugas. Vartotojams tai yra paprastas ir patikimas vadovas, padedantis jiems apsipirkti. Su „V-Label“ įmonės skatina skaidrumą ir aiškumą. „V-Label“ iniciatorė yra Europos vegetarų sąjunga (EVU). EVU yra daugelio Europos organizacijų, veikiančių veganizmo ir vegetarizmo srityje, skėtinė organizacija ir siekia skatinti jų bendradarbiavimą.

„Tropicks“ produktai, kuriuos gamina HPW AG įmonė, turi „V-Label“ ženklą.

Daugiau informacijos: https://www.tropicks.ch/

 

Gluten Free ženklas

http://aoecs.org/licensing-crossed-grain-symbol

https://www.coeliac.org.uk/food-businesses/retailers/how-coeliac-uk-can-help/crossed-grain-licensing/

„Crossed Grain“ prekės ženklas yra tarptautiniu mastu registruotas prekės ženklas ir gali būti naudojamas tik pagal licenciją maisto ir gėrimų produktams, kurie atitinka tokių licenzijuojančių organizacijų kriterijus.

Aplinkoje, kurioje maisto produktų etiketės ir teisės aktai kinta, „Crossed Grain“ prekės ženklas suteikia vartotojams, vartojantiems maisto produktus be glitimo, greitą nuorodą ir įrodymą. Kai kyla neaiškumų dėl produkto „glitimo statuso“, „Crossed Grain“ vaidina svarbiausią vaidmenį žmonėms, kurie renkasi tokius maisto produktus. 

„Tropicks“ produktai, kuriuos gamina HPW AG įmonė, turi „Crossed Grain“ (CH-058) prekės ženklą.

Daugiau informacijos: https://www.tropicks.ch/

 

KOSHER sertifikatas

https://www.koshercj.com/

Dabartiniame kontekste žodis „košerinis“ paprastai reiškia maisto produktus ir gėrimus, kurie atitinka religinius žydų mitybos įstatymus.

Maisto produktas ar gėrimas gali naudoti Kosher etiketę, jei kiekvienas joje naudojamas ingredientas, maisto priedai, dažikliai, konservantai, procesas, įranga ir metodai atitinka Kosher specifikacijas.

Kosher auditorius patvirtina gamybos procesą, iki kol gamintojas gali kreiptis dėl „Kosher“ etiketės. Įstatymai yra tokie griežti, kad, jei košeriniams maisto produktams naudojama įranga, naudojama ne košeriniams maisto produktams gaminti, tai konkretus maistas nebegali būti pažymėtas košerine etikete.

„HPW AG“ bendrovės vaisiai buvo patikrinti ir patvirtinti košeriniu būdu.