Apie mus

www.nosugar.lt – tai draugiška klientui elektroninė džiovintų vaisių parduotuvė, kurioje galite rasti visą mūsų atstovaujamą džiovintų vaisių asortimentą, be pridėtinio cukraus. Tai džiovintų vaisių gabaliukai, žiedai, batonėliai, lazdelės ir rutuliukai. Mangai, ananasai, bananai, kokosai ir kokosai su kokoso nektaru - tai egzotiškas skonis, net išrankiausiems. Viskas tiesiai iš Afrikos ūkių ant jūsų stalo!

Mes esame UAB Saremas - autorizuotas šveicarų kompanijos HPW AG džiovintų vaisių iš Afrikos platintojas Baltijos šalyse ir Suomijoje. Atstovaujame HPW AG produkciją kaip ekskliuzivinis partneris regione. HPW AG gamyklos yra įsikūrusios Ganoje, Dramblio Kaulo Krante ir Kenijoje. Šveicarų įmonės HPW AG gaminami džiovinti vaisiai yra aukščiausio kokybinio lygio, produkcija sertifikuota ir jau pripažinta visame pasaulyje.

Tarp žmonių sklinda įvairūs mitai apie vaisius ir jų įtaką svoriui, o kartais net gali įsivyrauti nuomonė, kad reiktų vengti vaisių, dėl juose esančio cukraus. Kai kurie žmonės neįsigilina, kad vaisiuose esantis natūralus cukrus – fruktozė gyvybiškai svarbus mums. Vaisių cukrus perdirbamas kitaip nei gliukozė ir skiriasi jo struktūra. Mes siūlome puikią alternatyvą - džiovintų vaisių produktus be pridėtinio cukraus, glitimo ir priemaišų. Mūsų siūlomi džiovinti vaisiai pagaminti ne iš koncentrato, juose daug vitaminų, mineralų bei skaidulų. Juose mažas riebalų kiekis ir jie tinka vegetarams bei veganams. Kaip pavyzdys, mūsų „Tropicks“ 20 gramų džiovintų vaisių batonėlio energetinė vertė yra kaip 200 gramų šviežių vaisių!

Mes susikūrėme 2019 metais, bet esame labai patyrę ir jau spėjome sudaryti tvirtus komercinius ryšius su Lietuvos bei viso Pabaltijo pagrindiniais mažmeniniais prekybos tinklais. Mūsų produkciją galite rasti daugiau nei 600 fizinių parduotuvių Lietuvoje ir daugelyje elektroninės prekybos taškų. Aktyviai plečiame savo tinklą Latvijoje, Estijoje, Suomijoje tiesiogiai ir per autorizuotus vietos partnerius.

Mūsų kompanijos ideologija – pasiūlyti klientams aukščiausios kokybinės klasės produkciją, be pridėtinio cukraus ir kitų priedų. Norime pasiekti kuo platesnį klientų ratą nuo jaunų iki vyresnio amžiaus asmenų, nuo aktyvių sportininkų iki sėslų gyvenimą gyvenančių šeimų.

Mūsų vertybės – operatyvumas, lankstumas, profesionalumas ir aukščiausia kokybė!

Mūsų tikslas – užimti reikšmingą rinkos dalį mūsų atstovaujamų produktų segmente ir pasiūlyti savo klientams tik premium klasės produkciją be pridėtinio cukraus. Norime teikti tik kokybiškas paslaugas ir prekes, o ne lyderiauti visur ir bet kokia kaina.